Be Active, ul. Zachodnia 7/5A, 30-350 Kraków
+48 506 337 059
  • img
1

Nasze zdrowie to suma wielu zależności oraz czynników wewnętrznych i zewnętrznych

Historia naszego zdrowia zaczyna się już w brzuchu mamy. Nie bez znaczenia pozostaje przebieg porodu, ilość infekcji w dzieciństwie, czy jakość powietrza jakim oddychamy.

Na to jak się czujemy wpływ ma nie tylko charakter naszej pracy (siedząca, fizyczna), ale też to jak się w niej czujemy.

Chcąc odzyskać zdrowie, lub utrzymać je w dobrej kondycji, często zapominamy o emocjach które są tak istotne dla naszego ciała i psychiki.

Żyjemy w czasach gdzie ciężko jest znaleźć balans. Często odwiedzacie mnie z powodu bólów głowy, bezsenności czy napięć, które bardziej przypominają już przewlekły dyskomfort niż ból.

Wasze ciało krzyczy, bo chce uwolnić emocje, które w przenośni i dosłownie je zatruwają.

Jako osteopata jestem w stanie pomóc Wam uwolnić ciało. Pamiętajcie jednak, że w większości przypadków wymaga to od Was pracy na kilku płaszczyznach.

Dlatego Be Active to nie tylko osteopatia, ale coaching, joga i dietetyka.

Każdy z nas jest inny i potrzebuje indywidualnych metod pracy nad uwolnieniem napięć z ciała.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w tej sferze, zapraszam do Be Active na wizytę. Umów się do mnie na zabieg lub bezpłatną konsultację. Zobaczymy w jaki sposób mogę Ci pomóc. Rezerwuj online na www.rehabilitacja-beactive.pl/rejestracja lub zadzwoń 506 337 059.


Wróć do strony głównej bloga