Be Active, ul. Zachodnia 7/5A, 30-350 Kraków
+48 506 337 059
  • img

Rezerwacja wizyt online do naszych terapeutów Be Active w Krakowie

img

Dyplomowany Osteopata mgr Maria Lenart Korczyk.


Konsultacja medyczna, rehabilitacja, osteopatia.

Rejestracja online

img

Fizjoterapeuta mgr Katarzyna Kowalczyk instruktor Pilates


Rehabilitacja, osteopatia, masaż klasyczny, relaksacyjny, Be Active Premium.

Rejestracja online

img

Fizjoterapeuta mgr Adam Kuk


Konsultacja medyczna, rehabilitacja, osteopatia, masaż klasyczny, relaksacyjny, Be Active Premium, drenaż limfatyczny.

Rejestracja online

img

Fizjoterapeuta mgr Mateusz Dudek


Rehabilitacja pourazowa (świeże kontuzje), masaż klasyczny, relaksacyjny, Be Active Premium, drenaż limfatyczny, treningi wzmacniające / funkcjonalne / ogólnorozwojowe.

Rejestracja online

img

Coach & doradca biznesowy mgr Paweł Korczyk


Praca z pewnością siebie, praca z niską samooceną, praca z problemami w związkach, lęk przed zmianą pracy, negatywne przekonania, doradztwo zawodowe, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych - CV i LM, rozwój i wsparcie dla mikro i małych firm, pomoc dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą.

Rejestracja online

img

Terapia Ruchem - mgr Aleksandra Uruszczak


Joga terapeutyczna, joga postnatalna, masaż shantala.
W celu umówienia się na zajęcia indywidualne lub grupowe, zadzwoń lub napisz do nas. Odezwiemy się i ustalimy termin który Ci odpowiada.

+48 506 337 059

img

Dietetyk Natalia Kozak


Konsultacje dietetyczne, układanie planów żywieniowych dostosowanych do potrzeb i preferencji pacjenta,
wspomaganie terapii odpowiednią dietą, wspomaganie procesu odchudzania.

Rejestracja online

img

Doradca Chustonoszenia - Dominika Kalkowska


Warsztaty dla rodziców odpowiednie dla dzieci od urodzenia takie jak np.: Kangurek, Kieszonka, Plecak prosty, chusta kółkowa.

Warsztaty dla rodziców odpowiednie dla dzieci starszych samodzielnie siadających i chodzących ( dla rodziców zaawansowanych) takie jak np.: Plecak z krzyżem, Plecak z koszulką (DH), Kanga z chusty długiej (plecaki dla zaawansowanych, bazą do nauki jest umiejętność wiązania plecaka prostego), 2X, siodełko.

Dobór wszystkich typów miękkich nosideł ergonomicznych, wiązanych typu Mai Tai tzw hybryda nosidła i chusty, nosidła klamrowe: regulowane ( rosnące z dzieckiem), standard i toddler, onbuhimo ( nosidło bez pasa biodrowego).


Napisz swoje imię i nazwisko, napisz czy będziesz sama czy z partnerem, oraz datę interesującego Cię warsztatu.

* pola wymagane
Rejestrując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi rejestracji opisanej w Polityce prywatności. Zgodę tą możesz w każdej chwili wycofać. Zachęcamy do zapoznania się.

Jeżeli chcą Państwo zarezerwować termin w tym samym dniu co wizyta - rejestracja możliwa jest wyłącznie telefonicznie - +48 506 337 059.

Potwierdzanie wizyt w gabinecie Be Active.

Dzień przed zapisaną wizytą wysyłany jest sms z przypomnieniem. Jest to sms systemowy. Dodatkowo recepcja gabinetu Be Active - na dzień przed wizytą dzwoni do Państwa potwierdzić czy na pewno Państwo będą na umówionym zabiegu u naszych specjalistów. Dzwonią z numerów serwisowych, na które nie da się oddzwonić.

Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować, zarezerwować, potwierdzić lub odwołać wizytę - prosimy używać wyłącznie numeru służącego do rejestracji tel.: +48 506 337 059.

Możesz również do nas napisać email: beactive@rehabilitacja-beactive.pl.