Masaż Relaksacyjny, klasyczny, a może dwu godzinny masaż Premium?

Kraków to miasto tętniące życiem, które nie śpi nawet w nocy. Jeśli i Ty nie śpisz do późnych godzin nocnych, wstajesz przed świtem, by dokończyć ważną prezentację lub spędzasz w pracy znacznie więcej niż 8 godzin dziennie, zrób dla siebie coś wyjątkowego i umów się na masaż relaksacyjny. Kraków, ul. Zachodnia 27 – pod tym adresem czeka na Ciebie zupełnie inny świat niż ten, który do tej pory znałeś. U nas nie ma miejsca na stres, a dedlajny, raporty i spotkania z klientami zostawiamy za drzwiami Be Active.

Bez względu na to, czy pracujesz w korporacji, jesteś młodą mamą, czy zawodowym piłkarzem, potrzebujesz relaksu. Wsłuchaj się w swoje ciało i odpowiedz na jego potrzeby. Masaż relaksacyjny w Be Active Kraków sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzony i tej nocy będziesz spał naprawdę dobrze.

img

Co wyróżnia masaż relaksacyjny?

Masaż relaksacyjny łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego.Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięć w ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu nagromadzonego pod wpływem codziennych przeżyć. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, zwiększa chęć do życia i podnosi witalność.

Masaż relaksacyjny, klasyczny lub leczniczy może okazać się niezwykle skuteczny i pomocny w stanach przemęczenia i nieustannego stresu

Masaż zalecany jest dla osób cierpiących z powodu:

przemęczenia i wyczerpania

bezsenności

nerwobólów

przewlekłych bólach głowy

Masaż relaksacyjny jest cudowną formą profilaktyki. Regularnie stosowany, na długi czas pozwoli pozbyć się napięć i niechcianych dolegliwości bólowych.

Czym różni się masaż relaksacyjny od klasycznego?

Podstawową różnicą między masażem klasycznym, a relaksacyjnym jest efekt psychiczny, jaki pragniemy uzyskać. Techniki stosowane w trakcie masażu klasycznego mają działanie uspokajające lub pobudzające, natomiast w przypadku masażu relaksacyjnego możemy mówić wyłącznie o uspokojeniu. Masażysta wykonujący masaż relaksacyjny stosuje więc tylko te techniki, które działają relaksująco, pomijając przy tym metody mogące dawać efekt pobudzający, takie jak oklepywanie, rozcieranie czy wibracja.

Różnice widoczne są również w korzyściach fizycznych, jaki pragniemy osiągnąć poprzez masaż klasyczny lub masaż relaksacyjny. W naszym Centrum Rehabilitacji i Osteopatii, możesz w każdej chwili przyjść na konsultację i uzyskać indywidualne zalecenia dotyczące masażu lub terapii. Osobom, które pragną głęboko się odprężyć oraz pozbyć napięć i nerwobólów, polecamy masaż relaksacyjny. Be Active jest także miejscem, gdzie możesz pozbyć się uciążliwych dolegliwości bólowych (np. ze strony kręgosłupa) poprzez masaż klasyczny lub wybrane techniki osteopatyczne, które wykorzystujemy aby maksymalnie zadbać o naszych pacjentów.

Korzyści, jakie daje masaż relaksacyjny

Osoby odwiedzające Centrum Osteopatii i Rehabilitacji Be Active często skarżą się na stres i przemęczenie. Głównym efektem masażu relaksacyjnego jest więc głębokie odprężenie, bezpośrednio związane ze zmniejszeniem napięcia mięśniowego. Masaż relaksacyjny przynosi jednak znacznie więcej korzyści, do których zaliczamy:

szybką regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym,

poprawę metabolizmu,

detoksykację,

wzrost wydzielania endorfin (tzw. hormonów szczęścia),

pozbycie się napięć i związanych z nimi dolegliwości bólowych,

poprawę przepływu krwi i limfy,

poprawę wyglądu skóry,

redukcję obrzęków.

Masaż dla ciężarnych

Salon masażu Be Active Kraków to miejsce przyjazne przyszłym mamom. Masaż prenatalny można zacząć już w 13. tygodniu ciąży i kontynuować nawet do 9. miesiąca, by pozbyć się bólu pleców, mięśni i stawów, zredukować obrzęki, zapobiec rozstępom i przygotować swoje ciało do porodu. Oprócz korzyści fizycznych masaż w Be Active poprawia również samopoczucie i zapewnia głębokie odprężenie.

Drenaż limfatyczny

Masaż limfatyczny, który wykonujemy, polega na mechanicznym przepchnięciu nagromadzonej chłonki w celu redukcji obrzęków oraz nadmiaru wody w organizmie. Oprócz doskonałych rezultatów związanych z usuwaniem obrzęków masaż limfatyczny pozwala również zniwelować cellulit, ujędrnić skórę, usunąć toksyny z organizmu i poprawić metabolizm.

Przyjdź na masaż do Be Active i pozbądź się uciążliwych problemów z ciałem, takich jak:

zmęczenie psychiczne i fizyczne

zmęczenie mięśni po treningu

napięcie i skurcze mięśni

bóle pleców

bóle głowy

bezsenność

zły nastrój

Masaż relaksacyjny Be Active PREMIUM idealnie nadaje się na prezent – Sprawdź dlaczego:

Nie masz pomysłu na prezent?

Masaż Be Active PREMIUM to 120 minut przyjemności i relaksu. Zapytaj nas o bony podarunkowe i spraw bliskiej Ci osobie, dwie godziny przyjemności w naszym gabinecie.

Bony podarunkowe Be Active w formie estetycznego bileciku w eleganckiej kopercie, lub w formie elektronicznej, dostępne są na miejscu w gabinecie na ul. Zachodniej 27 Kraków - Ruczaj

Nie masz jak do nas dojechać?

Napisz do nas na beactive@rehabilitacja-beactive.plOmówimy szczegóły dostarczenia zakupionych bonów do Ciebie lub bezpośrednio do obdarowanej osoby.

Terapia dla ciała i umysłu w Be Active

Chcę teraz wybrać termin wizyty

Chcę teraz wybrać termin wizyty

Be Active to Twoja bezpieczna przystań w Krakowie.

Tutaj wszelkie zmartwienia znikają podczas relaksującego masażu.

Kraków to miejsce, w którym możesz spróbować naszego klasycznego masażu, masażu relaksacyjnego, drenażu limfatycznego i masażu Be Active PREMIUM.

Kraków to także wymarzone miasto dla sportowców. Jeżeli więc chcesz przygotować się do intensywnego treningu i rozgrzać mięśnie przed ćwiczeniami, pozwól naszym doświadczonym fizjoterapeutom / osteopatom pomóc Ci być aktywnym, zdrowym i zrelaksowanym. Będąc tutaj, w Krakowie, możesz zapomnieć o kłopotach i skupić się tylko na sobie. Wybierz się na masaż, który przynosi, świeżość, relaks, ulgę i czystą przyjemność.

Zrelaksuj się i poczuj się jak w domu.

Wybierz swojego terapeutę i kliknij w link do rejestracji