Masaż leczniczy

Jeśli cierpisz na dolegliwości bólowe pleców, umów się do Be Active na masaż leczniczy kręgosłupa, który obejmuje mięśnie i tkanki miękkie znajdujące się wzdłuż jego przebiegu. Masaż leczniczy kręgosłupa wykonujemy na odcinku lędźwiowo-krzyżowym, piersiowo-lędźwiowym lub szyjno-piersiowym. W Be Active uzyskasz profesjonalną pomoc doświadczonego fizjoterapeuty, który zadba o redukcję napięcia mięśniowego, poprawi krążenie krwi, wyeliminuje blokady i zapewni Ci relaks. Masaż leczniczy kręgosłupa nie tylko niweluje ból, lecz także zapobiega jego występowaniu w przyszłości.

Jeżeli interesuje Cię ten rodzaj zabiegu - najszybciej zarezerwujesz wizytę KLIKAJĄC TU. Umów się do naszego fizjoterapeuty.

Pamiętaj, że jeżeli nie wiesz czy możesz skorzystać z tej formy zabiegu, umów się na darmową konsultację i rozwiej wszystkie swoje wątpliwości.

img

Masaż leczniczy w Be Active

Chcę teraz wybrać termin wizyty

Chcę teraz wybrać termin wizyty

Jeśli nie masz jeszcze pewności czy możemy Ci pomóc - umów się na bezpłatną konsultacje. W trakcie tej wizyty damy Ci odpowiedź na to, jak bardzo jesteśmy w stanie Ci pomóc i ile czasu może zająć powrót do sprawności jakej oczekujesz.

Umawiam się na bezpłatną konsultacje

Wybierz swojego terapeutę i kliknij w link do rejestracji