Jeżeli masaż –
to masaż w Krakowie !

TERAPIA DLA CIAŁA I UMYSŁU

O czym marzysz po długim dniu zwiedzania Krakowa?
Czego potrzebujesz po tygodniu ciężkiej pracy i miesiącu bez jednego dnia wolnego?
I wreszcie, jak myślisz, czego oczekuje twoje ciało wysyłając sygnały przepracowania, bólu głowy i bólu mięśni?
Trzy pytania i tylko jedna poprawna odpowiedź.
Potrzebujesz masażu.

Ale nie zwykłego masażu . Oczekuj NAJLEPSZEGO masażu w swoim życiu. Pozwól nam zdjąć ciężar z twoich ramion.
Bez względu na to, czy mieszkasz w Krakowie, czy po prostu odwiedzasz nasze piękne miasto - zasługujesz na wszystko to, co najlepsze. Nie bój się więc oczekiwać tego, czego naprawdę potrzebujesz.
Odwiedź nasz salon masażu. Na Zachodniej 27 w Krakowie, czekają na ciebie odprężenie, relaks, ulga i mnóstwo uśmiechu.

Wybierz odpowiedni masaż dla Ciebie:


Umów wizytę

img

Masaż klasyczny

Najpopularniejszy rodzaj masażu, wywodzący się z medycyny chińskiej. Opiera się na wielu sprawdzonych technikach, takich jak głaskanie, rozcieranie, wyciskanie, ugniatanie, oklepywanie, roztrząsanie, wałkowanie i wibracja. Techniki dobierane są indywidualnie do każdego pacjenta.

Masaż klasyczny aktywizuje działanie układu limfatycznego i krwionośnego, działa uspokajająco lub pobudzająco, poprawia nastrój i ujędrnia skórę.

Masaż relaksacyjny

Zmęczenie i stres można zniwelować, wybierając się na relaksacyjny masaż. W naszym salonie masażu możesz zapomnieć o stresującym miesiącu w pracy i znaleźć głębokie odprężenie. Masaż relaksacyjny poprawia samopoczucie, redukuje skutki zmęczenia i przyspiesza regenerację organizmu. Zabieg ten zbliżony jest do masażu klasycznego, z tą różnicą, że masażysta rezygnuje ze stosowania technik pobudzających, takich jak oklepywanie, rozcieranie czy wibracja. Salon masażu Be Active to miejsce, w którym znajdziesz spokój:

pozbędziesz się napięć,

zwiększysz wydzielanie endorfin,

zredukujesz obrzęki

i poprawisz wygląd skóry.

Masaż Be Active PREMIUM - 120 minut przyjemności

Dwugodzinny masaż PREMIUM to propozycja masażu „od stóp do głów”. Masaż w Be Active polecamy wszystkim tym, którym marzy się prawdziwy reset i odpoczynek od codziennych trosk. Salon masażu Be Active poleca masaż PREMIUM również na prezent – dla zmęczonej trudami rodzicielstwa mamy, ciężko pracującego męża czy pary, która chciałaby spędzić Walentynki w wyjątkowy sposób.

Masaż Be Active Premium to 120 relaksujących minut dla Ciebie.

Masaż rozpoczyna się od masażu stóp, następnie wykonany zostaje masaż nóg, pleców, kończyn górnych wraz z dłońmi, a na końcu wymasowana zostaje Twoja twarz wraz z obręczą barkową.

Możesz wybrać intensywność całego zabiegu. Każdy z nas jest inny i potrzebuje innych bodźców które wpłyną na samopoczucie.

Wybierz masaż relaksacyjny, który zapewni ci prawdziwe odprężenie, lub postaw na bardziej intensywny masaż klasyczny, który wyeliminuje wszelkie niepotrzebne napięcia. Masaż Be Active PREMIUM to idealny zabieg dla osób przemęczonych, szukających odpoczynku i głębokiego dłuuugiego relaksu.

Chcę teraz wybrać termin wizyty

Chcę teraz wybrać termin wizyty

Wybierz swojego terapeutę i kliknij w link do rejestracji