Be Active, ul. Zachodnia 7/5A, 30-350 Kraków
+48 506 337 059
 • img
masaż ruczaj

Masaż relaksacyjny/klasyczny


Masaż relaksacyjny łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięć w ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu nagromadzonego pod wpływem codziennych przeżyć. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, zwiększa chęć do życia i podnosi witalność.

Masaż relaksacyjny lub leczniczy może okazać się niezwykle skuteczny i pomocny w stanach przemęczenia i nieustannego stresu.

Zalecany dla osób cierpiących z powodu:

 1. przemęczenia i wyczerpania
 2. bezsenności
 3. nerwobólów
 4. stanów bólowych i napięciowych mięśni
 5. przewlekłych bólach głowy

Czym różni się masaż relaksacyjny od klasycznego?

Podstawową różnicą między masażem klasycznym, a relaksacyjnym jest efekt psychiczny, jaki pragniemy uzyskać. Techniki stosowane w trakcie masażu klasycznego mają działanie uspokajające lub pobudzające, natomiast w przypadku masażu relaksacyjnego możemy mówić wyłącznie o uspokojeniu. Masażysta wykonujący masaż relaksacyjny stosuje więc tylko te techniki, które działają relaksująco, pomijając przy tym metody mogące dawać efekt pobudzający, takie jak oklepywanie, rozcieranie czy wibracja.

Różnice widoczne są również w korzyściach fizycznych, jaki pragniemy osiągnąć poprzez masaż klasyczny lub masaż relaksacyjny. Kraków jest siedzibą naszego Centrum Rehabilitacji i Osteopatii, do którego możesz w każdej chwili przyjść na konsultację i uzyskać indywidualne zalecenia dotyczące masażu lub terapii. Osobom, które pragną głęboko się odprężyć oraz pozbyć napięć i nerwobólów, polecamy masaż relaksacyjny. Kraków jest także miejscem, gdzie możesz pozbyć się uciążliwych dolegliwości bólowych (np. ze strony kręgosłupa) poprzez masaż klasyczny lub wybrane techniki osteopatyczne które wykorzystujemy aby maksymalnie zadbać o naszych pacjentów.

Korzyści, jakie daje masaż relaksacyjny

Osoby odwiedzające Be Active Kraków często skarżą się na stres i przemęczenie. Głównym efektem masażu relaksacyjnego jest więc głębokie odprężenie, bezpośrednio związane ze zmniejszeniem napięcia mięśniowego. Masaż relaksacyjny w Be Active Kraków przynosi jednak znacznie więcej korzyści, do których zaliczamy:

 1. szybką regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym,
 2. poprawę metabolizmu,
 3. detoksykację,
 4. wzrost wydzielania endorfin (tzw. hormonów szczęścia),
 5. pozbycie się napięć i związanych z nimi dolegliwości bólowych,
 6. poprawę przepływu krwi i limfy,
 7. poprawę wyglądu skóry,
 8. redukcję obrzęków.

Dla kogo masaż relaksacyjny?

Kiedy warto udać się na masaż relaksacyjny? Kraków to miasto tętniące życiem, które nie śpi nawet w nocy. Jeśli i Ty nie śpisz do późnych godzin nocnych, wstajesz przed świtem, by dokończyć ważną prezentację lub spędzasz w pracy znacznie więcej niż 8 godzin dziennie, zrób dla siebie coś wyjątkowego i umów się na masaż relaksacyjny. Kraków, ul. Zachodnia 7/5A – pod tym adresem czeka na Ciebie zupełnie inny świat niż ten, który do tej pory znałeś. U nas nie ma miejsca na stres, a dedlajny, raporty i spotkania z klientami zostawiamy za drzwiami Be Active. Bez względu na to, czy pracujesz w korporacji, jesteś młodą mamą, czy zawodowym piłkarzem, potrzebujesz relaksu. Wsłuchaj się w swoje ciało i odpowiedz na jego potrzeby. Masaż relaksacyjny w Be Active Kraków sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzony i tej nocy będziesz spał naprawdę dobrze.

Masaż relaksacyjny Be Active PREMIUM idealnie nadaje się na prezent

Nie masz pomysłu na prezent?

Masaż Be Active PREMIUM to 120 minut przyjemności i relaksu. Zapytaj nas o bony podarunkowe i spraw bliskiej Ci osobie, dwie godziny przyjemności w naszym gabinecie.

Bony podarunkowe Be Active w formie estetycznego bileciku w eleganckiej kopercie, lub w formie elektronicznej, dostępne są na miejscu w gabinecie na ul. Zachodniej 7/5A. Kraków - Ruczaj

Nie masz jak do nas dojechać? Napisz do nas na beactive@rehabilitacja-beactive.pl . Omówimy szczegóły dostarczenia zakupionych bonów do Ciebie lub bezpośrednio do obdarowanej osoby.

Bony Podarunkowe Be Active Kraków mogą być przygotowane na dowolny zabieg, masaż lub kwotę, którą obdarowana osoba wykorzysta w najbardziej dogodny dla siebie sposób.


foto

Chcesz zamówić bon podarunkowy? Zadzwoń do nas i dowiedz się jak i kiedy możesz go odebrać. Telefon 506 337 059. Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 do 18:00.

Nie czekaj - zarezerwuj termin do naszych fizjoterapeutów klikając poniżej


Najłatwiej zarejestrujesz się ONLINE

Kliknij i zarezerwuj dogodny dla Ciebie termin

lub zadzwoń


Nie wiesz czy możemy Ci pomóc?

Umów się na bezpłatną konsultację w Be Active

Wróć do strony głównej