1

W sumie to mi się chce

W ostatnim czasie, wielu z Was odwiedzających nasz gabinet, pyta jak udaje mi się godzić macierzyństwo, życie prywatne, pracę i prowadzenie firmy.

Czasem sama się zastanawiam!?

Przypominam sobie wtedy, że jeszcze nie tak dawno temu, na głowie miałam jeszcze studia...

Nigdy nie ukrywałam, że nie jest to łatwe i wymaga ode mnie i mojego męża zorganizowania, systematyczności i przede wszystkim chęci!

Są lepsze i gorsze dni! Ale jeżeli w życiu staramy się robić to co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi, to cały trud wokół tego przychodzi łatwiej.

Często to Wasze historie są dla mnie inspiracją do dalszych działań. Każda osoba napotkana na mojej drodze uczy mnie czegoś nowego.

No i moi drodzy! Przecież nie jestem w tym sama!

Od dawna "mózgiem" backstageu całego Be Active jest mój mąż. To on czuwa, żeby wszystko funkcjonowało jak należy. To nasz dyrektor operacyjny.

No i oczywiście zawsze możecie skorzystać z rozmowy z nim w celu skonfrontowania waszych planów, celów i pomysłów. Nie tylko prywatnych, ale i biznesowych.

Jesteśmy dla Was i staramy się działać kompleksowo.

Pamiętajcie, że bałagan w głowie, brak samorealizacji i inne problemy mogą istotnie wpływać na Wasze samopoczucie. Nie musicie być w tym sami. Czasem wgląd z boku daje szerszy i wyraźniejszy obraz.

Mamy dla Was czas, także jest o czym rozmawiać i nad czym pracować przy filiżance gorącej aromatycznej kawy !!!

Podobał Ci się mój wpis?
Udostępnij, niech inni się dowiedzą!


Najłatwiej zarejestrujesz się ONLINE

Kliknij i zarezerwuj dogodny dla Ciebie termin

lub zadzwoń

Nie wiesz czy możemy Ci pomóc?

Umów się na bezpłatną konsultację w Be Active


Wróć do strony głównej bloga