Be Active, ul. Zachodnia 27/1/2, 30-350 Kraków
+48 506 337 059
  • img

Nowości w Be Active !

  • Zapraszamy na cykl zajęć mających na celu poprawę Waszego samopoczucia. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dostosowanego do swoich potrzeb.

Nasze propozycje na listopad:

JOGA dla KAŻDEGO


Poprowadzi je dla Was mgr Adrianna Śliwa - fizjoterapeutka i instruktorka jogi. Zajęcia te mają na celu poprawę kondycji Waszego kręgosłupa i stawów obwodowych. Zakończone relaksem, przeplatane ćwiczeniami oddechowymi, pozwolą Ci zredukować stres i związane z nim napięcia.

Jeżeli dawno nie praktykowałaś/eś, JOGA dla KAŻDEGO będzie świetną formą powrotu na matę.

Jeżeli praktykujesz - będziesz miał szansę pod okiem doświadczonego instruktora zagłębić się w świat asan. Wszystko w myśl przewodnią Be Active „Mniej Bólu, więcej z życia”.

Zajęcia odbywać będą się w czwartki o godz 20:20PIERWSZE KROKI Z JOGĄ


Zajęcia te mają na celu wprowadzenie Was w świat jogi - szczególnie tej, która pozwoli Wam zwalczać dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa, a także pomoże w walce z napięciowymi bólami głowy czy bólami dolnego odcinka kręgosłupa.

Wiemy o tym, że wielu z Was ma opory przed ćwiczeniami jogi. Ale tym razem, mamy dla Was fizjoterapeutkę, która nie da zrobić Ci krzywdy! Jest doświadczoną instruktorką jogi, a przy tym zna tajniki rehabilitacji – Jest to połączenie, które pomoże Ci stanąć na nogi (czy też matę ).

Zajęcia w każdą środę o godz 17:00JOGA dla KOBIET W CIĄŻY


Zajęcia dla przyszłych mam, które szukają ulgi w dolegliwościach ciążowych, a także chcą przygotować swoje ciało do porodu. Na zajęciach z Adą, skupicie się na pracy w obrębie przepony, mięśni dna miednicy, otwarciu bioder czy redukcji napięć w kręgosłupie lędźwiowym i nie tylko. Końcowa relaksacja na pewno przypadnie Waszym maluszkom do gustu. Zapraszamy Panie od drugiego trymestru ciąży, u których lekarz prowadzący nie widzi przeciwskazań do zajęć ruchowych.

Zajęcia w każdy czwartek o godz 9:00KORPO STREACHING


To nasze autorskie zajęcia, które postanowiliśmy zorganizować dla Wszystkich osób przesiadujących za biurkiem.

Codziennie w gabinecie widzimy, jak wielu z Was cierpi z powodu napięć i bólu w obrębie szyi, barków i dolnych pleców.

  • Drętwienia rąk,
  • napięciowe bóle głowy,
  • sztywność w obrębie kręgosłupa
  • i ogólne złe samopoczucie, to wszystko skutki godzin spędzonych przed komputerem.

Na zajęciach, skupiać będziemy się na odzyskaniu elastyczności naszych mięśni, mobilizacji stawów i neuromobilizacji nerwów.

Znajdzie się również czas na relaks - a wszystko przez pracę z oddechem, okiem i nerwem błędnym!

Ciekawi? Zapraszamy!

Zajęcia w czwartki o godz 19:10.AKTYWNY SENIOR


Zajęcia skierowane dla osób 60 plus, które chcą utrzymać formę.

Na zajęciach postaramy się w swoim tempie popracować nad mobilnością naszych stawów, wzmocnimy gorset mięśniowy, delikatnie rozciągniemy to co przykurczone! Wszystko po to, aby aktywnie i bez bólu cieszyć się drugą połową życia. Zajęcia prowadzone przez doświadczoną fizjoterapeutkę.

Zajęcia w każdy czwartek o godz. 10:10BODY ART


Poprowadzi dla Was Ania Lis - doświadczona trenerka, która stawia na świadomość ciała i ruch zgodny z naszymi potrzebami.

BODY ART, świetnie wpływa na naszą koordynację, wzmocnienie oraz stabilizację, a wszystko to dzięki połączeniu oddechu, elementów pilates, jogi i tańca. Świetna forma zajęć dla Wszystkich, którzy chcą poznać swoje ciało i odzyskać dobre samopoczucie.

Na zajęcia zapraszamy we wtorki o godz. 19:00ZAJĘCIA KOREKCYJNE dla dzieci i młodzieży


Zajęcia dla Waszych dzieci poprowadzone będą, przez naszą fizjoterapeutkę Zuzannę Gadacz, która na co dzień pracuje indywidualnie z dziećmi i młodzieżą na

Ćwiczenia mają na celu profilaktykę oraz leczenie wad postawy u Waszych dzieci. Zajęcia zawierają w sobie elementy wzmacniania, uelastyczniania poszczególnych partii mięśniowych, a także pracę nad koordynacją oraz wyczuciem odpowiedniej postawy poprzez kształtowanie dobrych nawyków. To bardzo Ważne dla rozwoju naszych dzieci.

Zajęcia odbywać będą się w dwóch grupach wiekowych od 6 do 10 lat oraz dla nastolatków powyżej 10 roku życia.

Zajęcia dla dzieci powyżej 10 roku życia odbywać będą się w poniedziałki o godz. 17:00,
natomiast młodsze dzieci zapraszamy we wtorki o godz. 16:00

Zapisy na zajęcia grupowe


Kochani jesteśmy w trakcie pracy nad możliwością zapisania się na zajęcia online.

Na ten moment zapraszamy do rezerwacji miejsc telefonicznie pod nr +48 506 337 059 lub przez nasz firmowy Messenger

Zajęcia odbywać będą się w kameralnych grupach maksymalnie 10 osobowych. Wszystko po to, abyśmy mogli obdarzyć Was i Wasze dzieci szczególną opieką podczas wykonywania ćwiczeń.


Koszt pojedynczych zajęć - 40 zł,

Karnet na 4 wejścia - 145 zł (karnet ważny przez 5 tygodni)


Z czasem postaramy się modyfikować grafik zajęć, aby dostosować go do Waszych potrzeb.