Zajęcia indywidualne – Kraków

Zależy nam na tym, aby powrót do zdrowia był dla Ciebie maksymalnie krótki i efektywny.

Mamy dla ciebie zajęcia Pilates oraz trening funkcjonalny z fizjoterapeutą. Nasi terapeuci dobiorą ćwiczenia do Twoich potrzeb, oraz dostosują ich intensywność do twojej kondycji i stanu zdrowia. Ćwiczymy też z Paniami w ciąży, przygotowując ciało do porodu.

Możesz więc spodziewać się indywidualnego podejścia i 110 % uwagi!

Zajęcia z naszymi fizjoterapeutami pozwolą Ci bezpiecznie wzmocnić problematyczne obszary Twojego ciała, oraz dojść szybciej do zdrowia po przebytym urazie bądź operacji.

img

Trening personalny

Trening personalny, który ci proponujemy, to indywidualne zajęcia z wykwalifikowanym trenerem, który jednocześnie jest fizjoterapeutą.

Otrzymujesz fachową pomoc i pełne wsparcie na każdym etapie powrotu do zdrowia lub wzmocnienia swojego ciała.

Nasi terapeuci podchodzą indywidualnie do każdej osoby.

Dobierają odpowiednie ćwiczenia i uwzględniają obecny stan fizyczny z jakim do nas przyszedłeś.

Sprawdzą możliwości treningowe, przebyte lub występujące kontuzje oraz nawyki żywieniowe.

Będą kontrolować poprawne wykonywanie ćwiczeń podczas treningu oraz postarają się dostarczyć Ci odpowiedniej motywacji.

Zajęcia z trenerem personalnym które prowadzimy, są zarówno dla osób początkujących, które chcą nauczyć się jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, aby nie doszło do kontuzji oraz wyrobić w sobie dobre nawyki, oraz dla tych bardziej zaawansowanych chcących osiągać jeszcze lepsze efekty i mieć większą satysfakcję.

Jest to również rozwiązanie dla osób po przebytych kontuzjach i urazach, ponieważ fizjoterapeuta dobierze odpowiedni zestaw ćwiczeń, dzięki któremu będziesz mógł szybciej powrócić do zdrowia i sprawności fizycznej.

Dlaczego więc warto wybrać Be Active?

Mamy po prostu świetnie wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem, która z chęcią pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów.

Pilates & zdrowy kręgosłup w Be Active

Pilates jest to system ćwiczeń, który wpływa nie tylko na Twoje ciało , ale również pozwoli uwolnić Twój umysł z nadmiaru informacji którymi jesteśmy obarczeni każdego dnia.

Cechy metody Pilates, takie jak koncentracja, równowaga precyzja oraz płynność ruchu połączona z oddechem, pozwolą zwiększyć Ci świadomość swojego ciała i kontrolę nad stabilizacją.

Dzięki zajęciom Pilates prowadzonym przez fizjoterapeutę w Be Active, możesz całkowicie wykorzystać swój trening oraz zapobiec urazom w przyszłości.

Zrównoważony ruch prowadzi do integracji układu nerwowego z mięśniami i stawami, co warunkuje poruszanie się ciała w harmonijny i dynamiczny sposób.

Jakie korzyści płyną z zajęć Pilates w Be Active?

Ćwiczenia Pilates pomogą Ci w:

Utrzymaniu prawidłowej masy ciała

Wysmukleniu sylwetki

W późnieniu procesów starzenia

Zajęcia te wpłyną również na wzmocnienie Twojej siły mięśniowej, elastyczności mięśni

Poprawią Twoją koordynację utrzymując ciało w prawidłowym balansie.

Jeżeli interesuje Cię taka forma aktywności ruchowej zapraszamy na zajęcia indywidualne i grupowe z fizjoterapeutą oraz studentką osteopatii mgr Katarzyną Kowalczyk.

Bardzo małe grupy, indywidualne podejście, praca z fizjoterapeutą daje wymierne korzyści dla Ciebie i ćwiczących z Tobą przyjaciół.

Wybierz swojego terapeutę i kliknij w link do rejestracji

ZOBACZ NASZ FILM