Wybierz swojego trenera i ćwicz pod okiem fachowców

Zależy nam na tym, aby dbanie o zdrowie i powrót do zdrowia był dla Ciebie maksymalnie krótki i efektywny.

Mamy dla ciebie indywidualne zajęcia Pilates, trening funkcjonalny z fizjoterapeutą, oraz ćwiczenia dla kobiet w ciąży i dla tych pań które chcą wrócić do formy po porodzie. Nasi terapeuci dobiorą ćwiczenia do Twoich potrzeb, oraz dostosują ich intensywność do twojej kondycji i stanu zdrowia.

Możesz więc spodziewać się indywidualnego podejścia i 110 % uwagi!

Zajęcia z naszymi trenerami i fizjoterapeutami pozwolą Ci bezpiecznie wzmocnić problematyczne obszary Twojego ciała, oraz dojść szybciej do zdrowia po przebytym urazie bądź operacji. A jeśli potrzebujesz ćwiczyć pod okiem fachowca, to nie mogłaś/eś lepiej trafić. Dajemy Ci bezpieczną przestrzeń, aby trening był maksymalnie bezpieczny i efektywny.

img
img

Fizjoterapeuta / trener personalny
Szymon Aleksander

Cześć! Nazywam się Szymon. Na co dzień łączę terapie rehabilitacyjną z ćwiczeniami, aby w maksymalnie krótkim czasie pozwolić Ci wrócić do pełnej sprawności. Jeśli chcesz nauczyć się ćwiczyć, jesteś po kontuzji i chcesz wrócić do pełnej sprawności. Zapraszam na zajęcia indywidualne, na których zajmiemy się tym z czym do mnie przyjdziesz. Najszybciej termin do mnie znajdziesz klikając w przycisk poniżej.

Zarezerwuj teraz
img

Fizjoterapeutka Uroginekologiczna
Gosia Podobińska

Cześć! Nazywam się Gosia. Na co dzień pracuje z kobietami, które planują ciążę, są w ciąży lub już urodziły. Pomagam w przygotowaniu do porodu jak i powrocie do sprawności z przed ciąży. Jeżeli potrzebujesz pomocy fizjoterapeutki uroginekologicznej z którą możesz bezpiecznie poćwiczyć to zapraszam na zajęcia indywidualne. Dobierzemy ćwiczenia w zależności od Twoich potrzeb i możliwości, abyś czuła się zaopiekowana. Zainteresowana? Najszybciej termin do mnie znajdziesz klikając w przycisk poniżej.

Zarezerwuj teraz

Trening personalny

Trening personalny, który ci proponujemy, to indywidualne zajęcia z wykwalifikowanym trenerem, który jednocześnie jest fizjoterapeutą.

Otrzymujesz fachową pomoc i pełne wsparcie na każdym etapie powrotu do zdrowia lub wzmocnienia swojego ciała.

Nasi terapeuci podchodzą indywidualnie do każdej osoby.

Dobierają odpowiednie ćwiczenia i uwzględniają obecny stan fizyczny z jakim do nas przyszedłeś.

Sprawdzą możliwości treningowe, przebyte lub występujące kontuzje oraz nawyki żywieniowe.

Będą kontrolować poprawne wykonywanie ćwiczeń podczas treningu oraz postarają się dostarczyć Ci odpowiedniej motywacji.

Zajęcia z trenerem personalnym które prowadzimy, są zarówno dla osób początkujących, które chcą nauczyć się jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, aby nie doszło do kontuzji oraz wyrobić w sobie dobre nawyki, oraz dla tych bardziej zaawansowanych chcących osiągać jeszcze lepsze efekty i mieć większą satysfakcję.

Jest to również rozwiązanie dla osób po przebytych kontuzjach i urazach, ponieważ fizjoterapeuta dobierze odpowiedni zestaw ćwiczeń, dzięki któremu będziesz mógł szybciej powrócić do zdrowia i sprawności fizycznej.

Dlaczego więc warto wybrać Be Active?

Mamy po prostu świetnie wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem, która z chęcią pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów.

Pilates & zdrowy kręgosłup w Be Active

Pilates jest to system ćwiczeń, który wpływa nie tylko na Twoje ciało , ale również pozwoli uwolnić Twój umysł z nadmiaru informacji którymi jesteśmy obarczeni każdego dnia.

Cechy metody Pilates, takie jak koncentracja, równowaga precyzja oraz płynność ruchu połączona z oddechem, pozwolą zwiększyć Ci świadomość swojego ciała i kontrolę nad stabilizacją.

Dzięki zajęciom Pilates prowadzonym przez fizjoterapeutę w Be Active, możesz całkowicie wykorzystać swój trening oraz zapobiec urazom w przyszłości.

Zrównoważony ruch prowadzi do integracji układu nerwowego z mięśniami i stawami, co warunkuje poruszanie się ciała w harmonijny i dynamiczny sposób.

Jakie korzyści płyną z zajęć Pilates w Be Active?

Ćwiczenia Pilates pomogą Ci w:

Utrzymaniu prawidłowej masy ciała

Wysmukleniu sylwetki

W późnieniu procesów starzenia

Zajęcia te wpłyną również na wzmocnienie Twojej siły mięśniowej, elastyczności mięśni

Poprawią Twoją koordynację utrzymując ciało w prawidłowym balansie.

Jeżeli interesuje Cię taka forma aktywności ruchowej zapraszamy na zajęcia indywidualne i grupowe z fizjoterapeutą oraz studentką osteopatii mgr Katarzyną Kowalczyk.

Bardzo małe grupy, indywidualne podejście, praca z fizjoterapeutą daje wymierne korzyści dla Ciebie i ćwiczących z Tobą przyjaciół.

Wybierz swojego terapeutę i kliknij w link do rejestracji

ZOBACZ NASZ FILM