ZDROWA JOGA
WARSZTATY WSPIERAJĄCE CODZIENNOŚĆ

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty zdrowej jogi, która pozwoli wspierać Twoją codzienność.

Brzmi tajemniczo?

Już opowiadamy, co będzie się działo podczas 6 spotkań, które poprowadzi dla Was fizjoterapeutka i instruktorka jogi Adrianna Czekaj.

W cyklu 6 spotkań poznamy praktykę jogi, która w bezpieczny i przyjemny sposób wesprze twoją codzienność. Pomoże zlikwidować napięcia z ciała oraz głowy, nauczy świadomego oddechu i ruchu dopasowanego do twoich potrzeb.

Ten kurs da Ci czas na zadawanie pytań, a indywidualne podejście i dopasowanie asan (pozycji jogowych) do każdego ćwiczącego, pozwoli Ci wynieść o wiele więcej ze wspólnego czasu na macie. Dzięki temu wyciągniesz z zajęć dużo więcej.

Każde spotkanie potrwa ok 80 min. Po wprowadzeniu w temat zajęć i przystąpimy do głównej części czyli praktyki asan.

Będzie to joga Vinyasa – czyli płynne flow dające czas na oddech, ale też zaskoczy Cię kreatywnością 😊. Każde zajęcia kończyć się będą odprężającą relaksacją w dźwiękach dzwoneczków Koshi.

img

Spotkanie 1

Zdrowa głowa: praktyka technik oddechowych, uważnościowych oraz asan pomagających pozbyć się z głowy gonitwy myśli. Ćwiczenia rozluźniające spięte mięśnie głowy i szyi.

Spotkanie 2

Na drugim spotkaniu zajmiemy się po kolei: karkiem, barkami i nadgarstkami: Korpo joga dla każdego, czyli trochę ulgi dla przeciążonych od biurowej pracy nadgarstków oraz spiętych ze stresu barków.

Spotkanie 3

Zajmiemy się plecami:Zaserwujemy plecom przyjemną sesję wzmocnienia oraz relaksu, by poprawić postawę i ułatwić sobie wykonywanie codziennych czynności.

Spotkanie 4

Zajmiemy się core:Damy sobie pozwolenie na swobodny oddech, poczucie miękkiego brzucha oraz wypuszczenie wciągniętego pępka. Wzmocnimy nasze centrum, a także odstresujemy narządy wewnętrzne, bo nie od dziś wiadomo, że jelita to nasz drugi mózg.

Spotkanie 5

Na matę weźmiemy biodra i pośladki: Uwolnimy zastaną energię, rozruszamy okolice, które cierpią z powodu naszego siedzącego trybu życia.

Spotkanie 6

Na koniec nogi:Otoczymy je miłością, aby podziękować za to, że noszą nas przez życie. Dodamy im trochę siły, ale też uelastycznimy je poświęcając sporo uwagi fundamentowi naszej sylwetki – czyli stopom.

ZDROWA JOGA – WARSZTATY WSPIERAJĄCE CODZIENNOŚĆ rozpoczynają się 6 kwietnia (sobota) o godzinie 9:00. Trwać będą o tej samej porze przez kolejne 6 sobót (6.04, 13.04, 20.04, 27.04, 11.05,18.05) z wyłączeniem 4.05 (majówka).

Miejsce warsztatów Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Be Active. Ul. Zachodnia 27 Kraków

img

Zarezerwuj już dziś miejsce dla siebie

Zarezerwuj już dziś miejsce dla siebie

Mile widziane są osoby początkujące, jak i te, które rozpoczęły już przygodę z jogą ale chcą usystematyzować wiedzę.

Nie będzie to warsztat dla zaawansowanych mający na celu praktykę jakichś instagramowych asan. Będzie to czas, który pomoże rzucić nowe światło na jogowe pozycje.

Jeśli chcesz skorzystać z warsztatów zarezerwuj miejsce, opłacając z góry cały cykl warsztatów.

Kameralna grupa do 5 osób da Ci przestrzeń do ćwiczeń i zadawania pytań.

Inwestycja – 500 zł za cały kurs.

Aby zarezerwować termin kliknij w link poniżej, lub zadzwoń do nas pod numer +48 506 337 059

Po zapisie i przedpłacie na konto, zrezygnować można do 5 dni przed rozpoczęciem kursu. Po tym czasie wpłaty nie są zwracane.

Istnieje możliwość odstąpienia miejsca innej osobie.

Jeśli masz pytania? Zadzwoń do nas +48 506 337 059