Be Active, ul. Zachodnia 7/5A, 30-350 Kraków
+48 506 337 059
  • img

Dietetyk - Doradca Żywieniowy w Be Active

Dietetyk i doradca żywieniowy w jednym

Holistyczne podejście do pacjenta to nasza specjalność.

Na wizytach często okazuje się, że odpowiednią dietą możemy wyeliminować niektóre dolegliwości. Poszerzamy nasz zespół specjalistów, bo wiemy jak odpowiednio zbilansowana dieta i dobór wybranych składników w naszym żywieniu pomaga w dojściu do zdrowia.

Śledźcie naszą stronę. Grafik dietetyka JUŻ DOSTĘPNY na stronie w zakładce REJESTRACJA ONLINE.

foto

Adriana Kwiatkowska - Dietetyk w Be Active

Dietetyk w gabinecie Be Active przyjmuje dzieci, dorosłych, kobiety ciężarne, sportowców, a także osoby chore i wymagające leczenia dietetycznego.

Jesteśmy przekonani, że sposób odżywiania jest jednym z najważniejszych elementów zdrowia. Prywatnie nasz dietetyk jest mamą zwariowanej 7 latki, zapalona kucharka i fanka jogi. Pozostałe informacje na temat dietetyka w zakładce O NAS.

Jak wizyta u dietetyka wpłynie na Twoje zdrowie?

Przychodząc do dietetyka z pewnością każdy pacjent zastanawia się co będzie go czekać. Jakie rewolucje zajdą w jego życiu, zdrowiu, sposobie myślenia. Z obserwacji pacjentów którzy rozpoczęli dieto terapię wynika, iż większość pacjentów po około dwóch tygodniach od rozpoczęcia współpracy z dietetykiem czuje przypływ energii, brak uczucia głodu, większą swobodę poruszania się. W późniejszym okresie dochodzi do zmian w postrzeganiu samego siebie oraz zwiększa się pewność siebie.

Na co zwraca uwagę dietetyk w Be Active?
Najważniejszą zmianą dla naszego dietetyka, jest zwiększenie świadomości żywieniowej i zmiana sposobu myślenia z "jem, byleby nie czuć głodu" na "jem to co dla mnie dobre i daje mi zdrowie".

Jak wpływ na pacjenta mają posiłki przygotowane przez dietetyka Be Active?
Prawidłowo skomponowane posiłki pozwalają na zmniejszenie objawów chorobowych lub ich całkowite wykluczenie. Dzięki odpowiednio dobranej diecie jesteśmy w stanie zrzucić nadprogramowe kilogramy, a także uniknąć chorób, które bezpośrednio wpływają na nasz metabolizm, np. cukrzycy, czy nadciśnienia, o których nie zdajemy sobie sprawy, dopóki nie zaczynają się objawiać.

Wizyty u dietetyka przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze. Wszystko po to, aby każdy kto potrzebuje konsultacji dietetycznej lub dobrze dobranej diety, mógł w Be Active wrócić do zdrowia.

Zapraszamy do rejestracji.

Jak przygotować się na wizytę do dietetyka?

Aby spotkanie z dietetykiem było maksymalnie efektywne przygotowaliśmy listę badań oraz zalecenia, co należy zrobić przed wizytą.

Przed wizytą u dietetyka w Be Active zaleca się wykonanie podstawowych badań krwi takich jak:

  1. Morfologia,
  2. OB,
  3. kreatynina,
  4. lipidogram,
  5. glukoza.

Dodatkowo:

3 dni przed wizytą prowadzimy dzienniczek żywieniowy, w którym zapisujemy wszystkie posiłki, przekąski, napoje spożyte w ciągu dnia. Na wizytę przychodzimy wygodnie ubrani. Przed wizytą min. Przez godzinę nie należy spożywać napojów ani pokarmów. Przygotowujemy listę nie lubianych produktów oraz listę leków ( jeśli są brane na stałe).