Be Active, ul. Zachodnia 7/5A, 30-350 Kraków
+48 506 337 059
  • img
dietetyk kraków

Twoja Poradnia Żywieniowa w Krakowie

Dietetyk i doradca żywieniowy w jednym

Holistyczne podejście do pacjenta to nasza specjalność.

Na wizytach często okazuje się, że odpowiednią dietą możemy wyeliminować niektóre dolegliwości. Poszerzamy nasz zespół specjalistów, bo wiemy jak odpowiednio zbilansowana dieta i dobór wybranych składników w naszym żywieniu pomaga w dojściu do zdrowia.

Śledźcie naszą stronę. Grafik dietetyka JUŻ DOSTĘPNY na stronie w zakładce REJESTRACJA ONLINE.

dietetyk dla dzieci kraków

mgr Natalia Kozak - Dietetyk w Be Active

Dietetyk w poradni żywieniowej Be Active Kraków przyjmuje dzieci, dorosłych, kobiety ciężarne, sportowców, a także osoby chore i wymagające leczenia dietetycznego.

Interesuje się szczególnie chorobami zapalnymi jelit i przewodu pokarmowego, celiakii. Jesteśmy przekonani, że sposób odżywiania jest jednym z najważniejszych elementów zdrowia. Pozostałe informacje na temat dietetyka w zakładce O NAS.

Jak wizyta u dobrego dietetyka wpłynie na Twoje zdrowie?

Przychodząc do dietetyka z pewnością każdy pacjent zastanawia się co będzie go czekać. Jakie rewolucje zajdą w jego życiu, zdrowiu, sposobie myślenia. Z obserwacji pacjentów którzy rozpoczęli dieto terapię wynika, iż większość pacjentów po około dwóch tygodniach od rozpoczęcia współpracy z dobrym dietetykiem czuje przypływ energii, brak uczucia głodu, większą swobodę poruszania się. W późniejszym okresie dochodzi do zmian w postrzeganiu samego siebie oraz zwiększa się pewność siebie.

Na co zwraca uwagę dietetyk w Be Active?

Najważniejszą zmianą dla naszego dietetyka, jest zwiększenie świadomości żywieniowej i zmiana sposobu myślenia z "jem, byleby nie czuć głodu" na "jem to co dla mnie dobre i daje mi zdrowie".

Jaki wpływ na pacjenta mają posiłki przygotowane przez dietetyka Be Active?

Prawidłowo skomponowane posiłki pozwalają na zmniejszenie objawów chorobowych lub ich całkowite wykluczenie. Dzięki odpowiednio dobranej diecie jesteśmy w stanie zrzucić nadprogramowe kilogramy, a także uniknąć chorób, które bezpośrednio wpływają na nasz metabolizm, np. cukrzycy, czy nadciśnienia, o których nie zdajemy sobie sprawy, dopóki nie zaczynają się objawiać.

Wizyty u dietetyka przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze. Wszystko po to, aby każdy kto potrzebuje konsultacji dietetycznej lub dobrze dobranej diety, mógł w Be Active wrócić do zdrowia.

Zapraszamy do rejestracji.

Jak przygotować się na wizytę do dietetyka?

Aby spotkanie z dietetykiem było maksymalnie efektywne przygotowaliśmy listę badań oraz zalecenia, co należy zrobić przed wizytą.

Przed wizytą u dietetyka w Be Active zaleca się wykonanie podstawowych badań krwi takich jak:

  1. Morfologia,
  2. OB,
  3. kreatynina,
  4. lipidogram,
  5. glukoza.

Dodatkowo:

Po zarejestrowaniu się na wizytę u naszego dietetyka w Krakowie wyślemy dzienniczek żywieniowy, który należy odesłać na adres beactive@rehabilitacja-beactive.pl lub przynieść wydrukowany w dniu konsultacji. Dzienniczek należy wypełniać przez MINIMUM 1 DZIEŃ (najlepiej 3 dni powszednie oraz 1 dzień wolny od pracy).

To jak go wypełnić, dostaniesz wraz z dzienniczkiem zgodnie z podanym w treści przesłanego dokumentu przykładem.

Dzienniczek żywieniowy należy wypełnić zgodnie z prawdą.Jest to odzwierciedlenie Twojego zwyczajowego sposobu odżywiania. Pozwoli Nam to dostosować plan do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Przed wizytą min. przez godzinę nie należy spożywać napojów ani pokarmów. Dzięki temu analiza składu ciała zostanie przeprowadzona w warunkach umożliwiających uzyskanie rzetelnych wyników.

Przygotuj listę nielubianych produktów. Jeżeli zdecydujesz się na przygotowanie przeze mnie diety, zrobię to w oparciu o to co lubisz jeść.

Przygotuj listę leków ( jeśli są brane na stałe).