Pilates & zdrowy kręgosłup w Be Active

Pilates jest to system ćwiczeń, który wpływa nie tylko na Twoje ciało , ale również pozwoli uwolnić Twój umysł z nadmiaru informacji którymi jesteśmy obarczeni każdego dnia.

Cechy tej metody, takie jak koncentracja, równowaga precyzja oraz płynność ruchu połączona z oddechem, pozwolą zwiększyć Ci świadomość swojego ciała i kontrolę nad stabilizacją. Dzięki zajęciom Pilates w Be Active, możesz całkowicie wykorzystać swój trening oraz zapobiec urazom w prszyszłości. Zrównoważony ruch prowadzi do integracji układu nerwowego z mięśniami i stawami, co warunkuje poruszanie się ciała w harmonijny i dynamiczny sposób.
Ćwiczenia Pilates pomogą Ci w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, wysmukleniu sylwetki oraz w opóźnieniu procesów starzenia. Zajęcia te wpłyną również na wzmocnienie Twojej siły mięśniowej, elastyczność, a także poprawią Twoją koordynację utrzymując ciało w prawidłowym balansie.

Jeżeli interesuje Cię taka forma aktywności ruchowej zapraszamy na indywidualne zajęcia z fizjoterapeutą mgr Katarzyną Kowalczyk.

Jeżeli masz grupę przyjaciół z którymi lubisz aktywnie spędzać czas, zapisz się na zajęcia we własnej wewnętrznej grupie (2-4 osób) Kameralność zajęć, oraz indywidualne podejście, daje wymierne korzyści dla Ciebie i ćwiczących z Tobą przyjaciół.

Najszybciej na zajęcia zapiszesz się przez naszą stronę internetową KLIKAJĄC TU.

Zajęcia Pilates/zdrowy kręgosłup

Zajęcia prowadzone przez mgr Katarzynę Kowalczyk

zajęcia indywidualne – 60 minut ..................................................100 zł
zajęcia dla dwóch osób - 60 minut ...............................................120 zł
zajęcia dla trzech osób - 60 minut.................................................150 zł

zajęcia dla czterech osób - 60 minut ............................................160 zł

Zajęcia dla więcej niż 1 osoby tworzone są przez klientów (wewnętrzne grupy).

W najbliższym czasie planujemy zorganizować zajęcia grupowe - szczegóły wkrótce.