Pilates & zdrowy kręgosłup w Be Active


Pilates jest to system ćwiczeń, który wpływa nie tylko na Twoje ciało , ale również pozwoli uwolnić Twój umysł z nadmiaru informacji którymi jesteśmy obarczeni każdego dnia.

Cechy metody Pilates, takie jak koncentracja, równowaga precyzja oraz płynność ruchu połączona z oddechem, pozwolą zwiększyć Ci świadomość swojego ciała i kontrolę nad stabilizacją. 

Dzięki zajęciom Pilates prowadzonym przez fizjoterapeutę w Be Active, możesz całkowicie wykorzystać swój trening oraz zapobiec urazom w przyszłości. 

Zrównoważony ruch prowadzi do integracji układu nerwowego z mięśniami i stawami, co warunkuje poruszanie się ciała w harmonijny i dynamiczny sposób.


Jakie korzyści płyną z zajęć Pilates w Be Active?

Ćwiczenia Pilates 

  • Pomogą Ci w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, 
  • Wysmukleniu sylwetki. 
  • W późnieniu procesów starzenia. 
  • Zajęcia te wpłyną również na wzmocnienie Twojej siły mięśniowej, elastyczności mięśni, 
  • Poprawią Twoją koordynację utrzymując ciało w prawidłowym balansie.

Jeżeli interesuje Cię taka forma aktywności ruchowej zapraszamy na zajęcia indywidualne i grupowe z fizjoterapeutą oraz studentką osteopatii mgr Katarzyną Kowalczyk.

Bardzo małe grupy, indywidualne podejście, praca z fizjoterapeutą daje wymierne korzyści dla Ciebie i ćwiczących z Tobą przyjaciół.


Jak zapisać się na zajęcia Pilates

Zapisy na zajęcia indywidualne:

Na zajęcia indywidualne z fizjoterapeutą możesz umówić się telefonicznie 506 337 059 lub online. Dostępne godziny do Katarzyny Kowalczyk możesz sprawdzić KLIKAJĄC TU. 
W grafiku online dostępne są wszystkie godziny pracy. Możesz również zapytać naszej recepcji, która pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00.