O nas

„Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działanie i pasje naszych czasów ryzykujemy że w ogóle nie zaznamy życia” Herodot

Nazywam się Maria Lenart-Korczyk 

Jestem magistrem fizjoterapii, Absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyłam również 5 letnie studia na Akademii Osteopatii.

 Ukończyłam kursy z zakresu masaży leczniczych, tensegracji, pracy na tkankach głębokich, technik energizacji mięśni, drenażu limfatycznego. Stawiając na rozwój w trosce o swoich pacjentów, kontynuuję edukację z zakresu osteopatii, zwracając uwagę na holistyczną budowę człowieka. Zajęcia w Akademii Osteopatii pozwalają mi na kontakt oraz zdobywanie wiedzy od międzynarodowej klasy specjalistów.

W Gabinecie Be Active przyjmuję dorosłych, dzieci, nawet te najmłodsze, kobiety ciężarne z różnymi dolegliwościami oraz schorzeniami, które wymagają specjalistycznej wiedzy z zakresu diagnostyki, rehabilitacji i osteopatii.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, matką. Uwielbiam podróże, książki i dobre jedzenie. Uważam że spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud pracy.

Zapraszam do mojego Gabinetu
Be Active

na ul. Zagrodzkiego 3/1 30-427 Kraków

rezerwacje telefoniczne 506 337 059
rezerwacja on-line www.rehabilitacja-beactive.pl/rejestracja-on-line


Nazywam się Paula Tomaszewska. 

Fizjoterapię studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz Collegium Medicum UJ w Krakowie. Przygotowanie zawodowe uzupełniłam na studiach podyplomowych z Zarządzania w Ochronie Zdrowia. Obecnie jestem doktorantką na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego CM w Krakowie. Dodatkowo rozpoczynam Kurs Tkanek Miękkich, który w jeszcze większym stopniu pomoże mi w rehabilitacji moich obecnych i przyszłych pacjentów

W swojej pracy wykorzystuję wiele metod rehabilitacji, między innymi: McKenzie, Pilates, PNF, Kinesiotaping, Neuromobilizacje, Trigger Points, masaż tkanek głębokich i inne. Kręgosłupem interesowałam się jeszcze jako dziecko, dlatego dzisiaj w znacznej mierze zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa, zarówno w stanie ostrym jak i przewlekłym. Pomagam osobom odczuwającym skutki długich godzin spędzanych w pozycji siedzącej, kontuzjowanym sportowcom oraz Pacjentom po urazach ortopedycznych, neurologicznych i z dysfunkcjami uroginekologicznymi. Z myślą o Pacjentach nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne, uczestnicząc w kursach i szkoleniach zawodowych.

Najważniejszym nauczycielem jest dla mnie Pacjent i to na niego nakierowana jest uwaga podczas pracy w gabinecie w gabinecie Rehabilitacji i Osteopatii Be Active w Krakowie.

Prywatnie moje zainteresowania są częściowo zbieżne z pracą zawodową, dlatego też interesują mnie: dietetyka, fitness i aerobik, a także motoryzacja.

Zapraszam do rejestracji w Gabinecie Be Active ul. Zagrodzkiego 3/1 w Krakowie na
www.rehabilitacja-beactive.pl/rejestracja-on-line telefonicznie 506 337 059


Nazywam się Adam Kuk.

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku fizjoterapii. W trosce o swoich pacjentów nieustannie poszerzam swoją wiedzę z zakresu rehabilitacji, fizjoterapii i masaży leczniczych korzystając z licznych ponadprogramowych kursów specjalistycznych. 

Obecnie doskonalę swoje umiejętności studiując na Akademii Osteopatii. W Gabinecie Rehabilitacji i Osteopatii Be Active pracuję w swoim zawodzie, który jest dla mnie prawdziwą pasją, a także inspiracją w poszukiwaniu wciąż nowych i skutecznych metod terapeutycznych. 
W gabinecie Be Active w Krakowie przyjmuję pacjentów dorosłych i dzieci z różnymi dolegliwościami.

 Przyświeca mi idea holistycznego podejścia do pacjenta, gdzie staram się zawsze docierać do źródła jego problemu.

 W wolnych chwilach komponuję muzykę elektroniczną.

 Moją potrzebę bycia aktywnym zaspokajają wycieczki na kładach, tenis ziemny, siłownia i pływanie.

Zapraszam do rejestracji w Gabinecie Be Active ul. Zagrodzkiego 3/1 w Krakowie na
www.rehabilitacja-beactive.pl/rejestracja-on-line telefonicznie 506 337 059


"Jeżeli zawsze robisz to samo, nie oczekuj że coś zmieni się w Twoim życiu." 

 Nazywam się Paweł Korczyk. 

Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Kilka lat temu ukończyłem Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Krakowie. 

W swojej karierze zawodowej pracowałem dla wielu polskich i międzynarodowych organizacji, zdobywając doświadczenie na wielu specjalistycznych stanowiskach. 

Nie poprzestając na tym postawiłem na wsparcie innych w ich drodze do polepszenia własnego życia.

Coaching to nie tylko tzw. rozwój osobisty. W Gabinecie Be Active, spotykam się z różnymi ludźmi, którzy mierzą się z różnymi problemami.

Jako grupa specjalistów z zakresu rehabilitacji, osteopatii i coachingu wiemy, że nie każda dolegliwość jest spowodowana mechanicznym urazem i czasem najlepszą terapią jest praca samym z sobą.

Dlatego w gabinecie takim jak Be Active, zajmuję się pracą z ludźmi, którzy chcą coś zmienić w Swoim życiu. 

Czasem jest to jedyne wyjście aby dolegliwości ustąpiły.

Coaching jest dla mnie ukoronowaniem swojej wiedzy i doświadczenia. Chciałbym poprzez swoje doświadczenie, pomóc pacjentom Be Active w ich osobistym rozwoju. Dzięki grupie Active Change doskonale swoje umiejętności coachingowe, aby osoby które do mnie trafią wyszły osiągając swoje cele.

Prywatnie każdą wolny weekend staram się wraz z rodziną spędzić aktywnie. Świeże powietrze, góry i morze pozwalają uwolnić umysł i naładować baterie. Wolny czas poświęcam rodzinie, jodze, treningom na siłowni oraz na basenie. Bo nic tak nie hartuje ducha jak aktywność fizyczna.

Zapraszam do rejestracji w Gabinecie Be Active ul. Zagrodzkiego 3/1 w Krakowie na
www.rehabilitacja-beactive.pl/rejestracja-on-line telefonicznie 506 337 059