O nas

„Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działanie i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia” Herodot


Nazywam się Maria Lenart-Korczyk 

Jestem magistrem fizjoterapii, Absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyłam również 5 letnie studia na Akademii Osteopatii.

 Ukończyłam kursy z zakresu masaży leczniczych, tensegracji, pracy na tkankach głębokich, technik energizacji mięśni, drenażu limfatycznego. Stawiając na rozwój w trosce o swoich pacjentów, kontynuuję edukację z zakresu osteopatii, zwracając uwagę na holistyczną budowę człowieka. Zajęcia w Akademii Osteopatii pozwalają mi na kontakt oraz zdobywanie wiedzy od międzynarodowej klasy specjalistów.

W Gabinecie Be Active przyjmuję dorosłych, dzieci, kobiety ciężarne z różnymi dolegliwościami oraz schorzeniami, które wymagają specjalistycznej wiedzy z zakresu osteopatii, diagnostyki i rehabilitacji.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, matką. Uwielbiam podróże, książki i dobre jedzenie. Uważam że spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud pracy.

Zapraszam do mojego Gabinetu
Be Active

na ul. Zagrodzkiego 3/1 30-427 Kraków

rezerwacje telefoniczne 506 337 059
rezerwacja on-line www.rehabilitacja-beactive.pl/rejestracja-on-line


Nazywam się Katarzyna Kowalczyk

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Policealnej Szkoły Masażu Leczniczego w Krakowie. Aktualnie jestem studentem osteopatii na Akademii Osteopatii w Krakowie. Pasjonuje mnie aktywny tryb życia, za pośrednictwem którego można łączyć pracę nad ciałem i umysłem. Moim celem jest nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych oraz praca nad coraz lepszą skutecznością w terapii z pacjentem.
Zajmuję się pacjentami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, miednicy oraz stawów obwodowych. Pracuję także przy bólach głowy oraz urazach przeciążeniowych mięśni. Dzięki osteopatii staram się holistycznie podchodzić do diagnostyki i terapii z pacjentem.

Metody terapii, które stosuję to terapia manualna, techniki osteopatyczne, terapia powięziowa, masaż terapeutyczny i leczniczy oraz kinesiotaping.


Nazywam się Adam Kuk.

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku fizjoterapii. W trosce o swoich pacjentów nieustannie poszerzam swoją wiedzę z zakresu rehabilitacji, fizjoterapii i masaży leczniczych korzystając z licznych ponadprogramowych kursów specjalistycznych. 

Obecnie doskonalę swoje umiejętności studiując na Akademii Osteopatii. W Gabinecie Rehabilitacji i Osteopatii Be Active pracuję w swoim zawodzie, który jest dla mnie prawdziwą pasją, a także inspiracją w poszukiwaniu wciąż nowych i skutecznych metod terapeutycznych. 
W gabinecie Be Active w Krakowie przyjmuję pacjentów dorosłych i dzieci z różnymi dolegliwościami.

 Przyświeca mi idea holistycznego podejścia do pacjenta, gdzie staram się zawsze docierać do źródła jego problemu. 

 W wolnych chwilach komponuję muzykę elektroniczną.

 Moją potrzebę bycia aktywnym zaspokajają wycieczki na kładach, tenis ziemny, siłownia i pływanie.


Nazywam się Paula Tomaszewska. 

Fizjoterapię studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz Collegium Medicum UJ w Krakowie. 

Przygotowanie zawodowe uzupełniłam na studiach podyplomowych z Zarządzania w Ochronie Zdrowia. Obecnie jestem doktorantką na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego CM w Krakowie. 

Dodatkowo rozpoczynam Kurs Tkanek Miękkich, który w jeszcze większym stopniu pomoże mi w rehabilitacji moich obecnych i przyszłych pacjentów.

W swojej pracy wykorzystuję wiele metod rehabilitacji, między innymi: McKenzie, Pilates, PNF, Kinesiotaping, Neuromobilizacje, Trigger Points, masaż tkanek głębokich i inne. 

Kręgosłupem interesowałam się jeszcze jako dziecko, dlatego dzisiaj w znacznej mierze zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa, zarówno w stanie ostrym jak i przewlekłym.

Pomagam osobom odczuwającym skutki długich godzin spędzanych w pozycji siedzącej, kontuzjowanym sportowcom oraz Pacjentom po urazach ortopedycznych, neurologicznych i z dysfunkcjami uroginekologicznymi. Z myślą o Pacjentach nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne, uczestnicząc w kursach i szkoleniach zawodowych.

Najważniejszym nauczycielem jest dla mnie Pacjent i to na niego nakierowana jest uwaga podczas pracy w gabinecie w gabinecie Rehabilitacji i Osteopatii Be Active w Krakowie.

Prywatnie moje zainteresowania są częściowo zbieżne z pracą zawodową, dlatego też interesują mnie: dietetyka, fitness i aerobik, a także motoryzacja.

Zapraszam do rejestracji w Gabinecie Be Active ul. Zagrodzkiego 3/1 w Krakowie na
www.rehabilitacja-beactive.pl/rejestracja-on-line telefonicznie 506 337 059Zapraszam do rejestracji w Gabinecie Be Active ul. Zagrodzkiego 3/1 w Krakowie na
www.rehabilitacja-beactive.pl/rejestracja-on-line telefonicznie 506 337 059


"Jeżeli zawsze robisz to samo, nie oczekuj że coś zmieni się w Twoim życiu." 

 Nazywam się Paweł Korczyk. 

Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Kilka lat temu ukończyłem Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Krakowie. 

W swojej karierze zawodowej pracowałem dla wielu polskich i międzynarodowych organizacji, zdobywając doświadczenie na wielu specjalistycznych stanowiskach. 

Nie poprzestając na tym, postawiłem na wsparcie innych w ich drodze do polepszenia własnego życia.

Coaching to nie tylko tzw. rozwój osobisty. W Gabinecie Be Active, spotykam się z różnymi ludźmi, którzy mierzą się z różnymi tematami, które chcą zrealizować w swoim życiu.

Jako grupa specjalistów z zakresu rehabilitacji, osteopatii i coachingu wiemy, że nie każda dolegliwość jest spowodowana mechanicznym urazem i czasem najlepszą terapią jest praca samym z sobą.

Dlatego w gabinecie Be Active, zajmuję się pracą z ludźmi, którzy chcą coś zmienić w Swoim życiu. Zdrowie/rozwój/lepsze samopoczucie/praca i itp. Pomogę Ci, jeżeli będziesz miał odwagę zmienić swoje nawyki, z którymi nie zawsze dobrze się czujesz.

Czasem jest to jedyne wyjście aby dolegliwości ustąpiły.

Coaching jest dla mnie ukoronowaniem swojej wiedzy i doświadczenia. Chciałbym poprzez swoje doświadczenie, pomóc pacjentom Be Active w ich osobistym rozwoju. Dzięki grupie Active Change doskonale swoje umiejętności coachingowe, aby osoby które do mnie trafią zrealizowały to po co do mnie trafiły. 

Prywatnie, każdy wolny weekend staram się wraz z rodziną spędzać aktywnie. Świeże powietrze, góry i morze, pozwalają uwolnić umysł i naładować baterie. Wolny czas poświęcam na aktywny wypoczynek z dala od pracy, komputera i kanapy. Weekend za miastem jest tym co ja i moja rodzina uwielbiamy - od morza po góry skąd pochodzimy. Nic tak nie hartuje ducha jak aktywność fizyczna.

Zapraszam do rejestracji w Gabinecie Be Active ul. Zagrodzkiego 3/1 w Krakowie na
www.rehabilitacja-beactive.pl/rejestracja-on-line telefonicznie 506 337 059