O nas

„Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działanie i pasje naszych czasów ryzykujemy że w ogóle nie zaznamy życia” Herodot


Nazywam się Maria Lenart-Korczyk. Jestem magistrem fizjoterapii,Absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, a obecnie studentem Akademii Osteopatii.

 Ukończyłam kursy z zakresu masaży leczniczych, tensegracji, pracy na tkankach głębokich, technik energizacji mięśni, drenażu limfatycznego. Stawiając na rozwój w trosce o swoich pacjentów, kontynuuję edukację z zakresu osteopatii, zwracając uwagę na holistyczną budowę człowieka. Zajęcia w Akademii Osteopatii pozwalają mi na kontakt oraz zdobywanie wiedzy od międzynarodowej klasy specjalistów.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, matką i posiadaczką psa. Uwielbiam podróże, książki i dobre jedzenie.

Uważam że spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud pracy.

Zapraszam do mojego gabinetu

Be Active na ul. Zagrodzkiego 3/1 

30-427 Kraków

rezerwacje telefoniczne 506 337 059
rezerwacja on-line www.rehabilitacja-beactive.pl/rejestracja-on-line


Nazywam się Paula Tomaszewska. Fizjoterapię studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz Collegium Medicum UJ w Krakowie. Przygotowanie zawodowe uzupełniłam na studiach podyplomowych z Zarządzania w Ochronie Zdrowia. Obecnie jestem doktorantką na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego CM w Krakowie.

W swojej pracy wykorzystuję wiele metod rehabilitacji, między innymi: McKenzie, Pilates, PNF, Kinesiotaping, Neuromobilizacje, Trigger Points, masaż tkanek głębokich i inne. Kręgosłupem interesowałam się jeszcze jako dziecko, dlatego dzisiaj w znacznej mierze zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa, zarówno w stanie ostrym jak i przewlekłym. Pomagam osobom odczuwającym skutki długich godzin spędzanych w pozycji siedzącej, kontuzjowanym sportowcom oraz Pacjentom po urazach ortopedycznych, neurologicznych i z dysfunkcjami uroginekologicznymi. Z myślą o Pacjentach nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne, uczestnicząc w kursach i szkoleniach zawodowych.

Najważniejszym nauczycielem jest dla mnie Pacjent i to na niego nakierowana jest uwaga podczas pracy w gabinecie w gabinecie Rehabilitacji i Osteopatii Be Active.

 

Prywatnie moje zainteresowania są częściowo zbieżne z pracą zawodową, dlatego też interesują mnie: dietetyka, fitness i aerobik, a także motoryzacja."Jeżeli zawsze robisz to samo, nie oczekuj że coś zmieni się w Twoim życiu." 

 Nazywam się Paweł Korczyk. Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na wydziale Towaroznawstwa, a obecnie absolwentem Szkoły Profesjonalnego Coachingu w Krakowie.

 Swoją zawodową karierę rozpocząłem od pracy w zakładzie produkcyjnym przechodząc przez niemal wszystkie szczeble od szeregowego pracownika produkcji, przez brygadzistę, pracownika magazynu surowców po szefa planowania produkcji.

Od przeszło 10 lat zajmuję się handlem w takich branżach jak:FMCG, HORECA, poprzez przemysł tworzyw sztucznych, lakiernie przemysłową przez branże budowlaną, kruszywa oraz uboczne produkty spalania i wydobycia dla firmy Tauron. Pozwoliło mi to na poznanie wielu rynków zbytu i pracę dla wielu międzynarodowych i polskich firm.

Nie poprzestając na tym postawiłem na osobisty rozwój. 

Coaching jest dla mnie ukoronowaniem swojej wiedzy i doświadczenia. Chciałbym poprzez swoje doświadczenie, (nie tylko handlowe) pomóc innym w ich osobistym rozwoju. Dzięki grupie Active Change doskonale swoje umiejętności coachingowe, aby osoby które do mnie trafią wyszły osiągając swoje cele.

Prywatnie każdą wolny weekend staram się wraz z żoną spędzić aktywnie. Świeże powietrze, góry i morze pozwalają uwolnić umysł i naładować beterie. Wolny czas poświęcam rodzinie, jodze, treningom na siłowni oraz na basenie. Bo nic tak nie hartuje ducha jak aktywność fizyczna.

Zapraszam do gabinetu

Be Active na ul. Zagrodzkiego 3/1 w Krakowie lub w nowo powstałym gabinecie w Waksmundzie koło Nowego Targu na ul. Nowotarską 184.