Nie wiem czy wiecie, ale w tym roku, dokładnie we wrześniu, minie okrągłe 5 lat działania Gabinetu Rehabilitacji i Osteopatii Be Active w Krakowie.

Pięć lat ciężkiej pracy, aby być gabinetem znanym na rynku krakowskim ze swojej jakości i dbałości o klienta. Ciągły rozwój i szkolenia przyniosły pożądane efekty. Nie znając praktycznie nikogo w Krakowie otworzyliśmy gabinet, który działa coraz prężniej do dzisiaj.

 Gabinet przechodzi różne metamorfozy i pewnie dalej będzie się rozwijał. Ale zawsze będzie to robione z myślą o klientach Be Active czyli o Was :-) .

 Po wielu trudach zarówno z pracownikami, piecami, recepcjami jak i lokalizacją dzisiaj możemy z uśmiechem na ustach stwierdzić że każde doświadczenie wiele nas nauczyło i było warto.

Dzisiaj skład jest typowo babski. Szefowa Marysia,  terapeutki mgr Kamila Mosoń i mgr Paula Tomaszewska. Dziewczyny wkładają w pracę z Państwem swoją wiedzę, pasję i serce dzięki czemu z każdym dniem w gabinecie rehabilitacji, osteopatii  Be Active pojawiają się nowi pacjenci. (Dziewczyny oby tak dalej :-))  

Jest również z nami Nasz rodzynek Paweł, który zawsze wesprze was pracując jako Coach w gabinecie oraz ogarnie  papierologię około-gabinetową, za którą nie przepada szefowa ;)  

Wiele się od Was nauczyliśmy i wyciągnęliśmy wnioski na przyszłość (mamy nadzieję że słuszne i dobre).

 Chcemy wyróżniać się na rynku, podejściem do klienta, jakością usług, wiedzą, rozwojem, szkoleniami, które regularnie odbywamy. Mamy nadzieje że nam się to udaje. Najważniejsze jest Państwa samopoczucie i zadowolenie z jakości usług jakie oferujemy, oraz jak czujecie się wychodząc z Naszego gabinetu.  

Z tego miejsca, chcieliśmy Państwu gorąco podziękować.

Cieszymy się z całego serca, że byliście i jesteście z Nami przez te pięć lat.

Przyjeżdżają do nas całe rodziny, przyjaciele, przyjaciele przyjaciół i inni. I to nie tylko z Krakowa. Najbardziej odlegli klienci krajowi są z Gdańska, Warszawy, a klienci z zagranicy aż ze Szwajcarii czy Austrii. W naszym gabinecie nie zabrakło znanych postaci z telewizji i polityki. Cenimy ich prywatność, więc nie pochwalimy się kto u nas bywa ;) Jesteście państwo z wszystkich środowisk i bardzo Nas to cieszy. To jak trafiliście do Nas często bardzo na około, pokazuje tylko jak mały jest świat :)

 

Gorąco polecamy i zachęcamy do polecania Naszego Gabinetu oraz komentowania w mediach społecznościowych 

( za co z góry dziękujemy) :) . 

Pozdrawiamy 

Zespół BE ACTIVE