Masaż bańką chińską 

Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką,  wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie wspomaga odchudzanie. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej i wyszczuplającej. Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

 Ogromną zaletą tego masażu jest uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Sugeruje się wykonanie serii masaży bańką chińską, w skład której wchodzi 6-10 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-3 dniowych. Masaż bańką chińską znajduje się w czołówce najskuteczniejszych, nieinwazyjnych zabiegów redukujących cellulit, odchudzających i redukujących nadmierną tkankę tłuszczową, idealnie ujędrniając skórę.

 W celu zwiększenia efektywności zabiegów redukujących cellulit i tkankę tłuszczową sugeruje się łączenie masaży bańką chińską z innymi zabiegami takimi jak maski antycellulitowe lub peelingi.

Dzięki temu maksymalnie zwiększamy skuteczność zabiegów, przy jednoczesnym skróceniu czasu terapii. 

Zapraszamy do gabinetu Rehabilitacji i Osteopatii Be Active - Kraków ul. Zagrodzkiego 3 na zabiegi Bańką Chińską 

 W Gabinecie Rehabilitacji i Osteopatii Be Active łączymy masaż bańką chińską z :

 - Maską kawową, jest to maska o żelowej konsystencji i pobudzającym zapachu kawy. Działa antycellulitowo poprzez odblokowanie zastoin limfatycznych, usunięcie toksyn oraz produktów przemiany materii. Ma bardzo silne działanie antyrodnikowe, co w efekcie chroni komórki przed starzeniem. Zabieg typu wrapping.

 - Profesjonalnym kremem termicznym wywołującym intensywne przekrwienie okolicy poddawanej zabiegowi. Wykorzystywany do kuracji odchudzających. Redukuje cellulit, pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej. Zabieg typu wrapping.

 - Peelingiem. Peeling w zależności od grubości może  działać na różnej głębokości skóry. Po zabiegu komórki naskórka zostają pobudzone do szybszego wzrostu. Skutek? Jasna, gładsza, zdecydowanie młodsza i odżywiona skóra. Peeling możemy połączyć nie tylko z masażem ale także kompleksowo z maską.

Cena zabiegu: bańska chińska całościowa - 60 minut - 100 zł

Cena zabiegu: bańska chińska brzuch - 20 minut - 35 zł

Cena zabiegu: bańska chińska uda/pośladki - 45 minut - 80 zł

Cena zabiegu: bańska chińska nogi/brzuch - 45 minut - 80 zł
- Odchudzanie Kraków - zapraszamy