Z jakimi sprawami możesz zgłosić się na coaching do Be Active?

"Wierzę, że każdy człowiek ma niezwykły potencjał i może nauczyć się , jak go wykorzystać , aby poprawić swoje życie w każdym jego obszarze."


Dlaczego właśnie coaching?

Coaching mimo różnych opinii jakie krążą w różnych mediach, jest metodą która dobrze prowadzona, skutecznie pomaga w życiu.

To co wyróżnia coaching od terapii jest to, że przy sesji coachingowej skupiamy się nad tym co będziemy robić jutro, w przyszłości, a podczas sesji terapeutycznej zagrzebujemy się w przeszłości, rozkładając ją na czynniki pierwsze.

 W odróżnieniu od terapii, sesja coachingowa jest dla osób „zdrowych”. Coaching nie jest metodą leczniczą, tylko wspomagającą rozwój, pomagającą poukładać sobie niektóre sprawy które mamy w życiu. Pozwala odnaleźć to coś, co mamy i zawsze mieliśmy w środku, tylko z jakiegoś powodu zapomnieliśmy o tym.

Obszar pracy jest niemal nieograniczony.

Osoby które postanowiły zajrzeć do mojego gabinetu, chciały rozwiązać różne tematy.

Przykładowe sesje na których pracowałem z moimi klientami to:

- Potrzeba zmiany pracy,

- Lęk przed wystąpieniami publicznymi

- Co robić na emeryturze? Brak pomysłu na dalsze życie…

- Problemy z dogadywaniem się z mężem

- Problem z dogadywaniem się z rówieśnikami

- Brak pewności siebie

- Problemy z kontaktami z rówieśnikami.

 Wszystkie te przykładowe problemy z jakimi zgłosili się do mnie klienci są problemami z którymi udało nam się rozwiązać.

 Trzeba mieć jednak świadomość, że coaching nie rozwiązuje problemów samych w sobie, tylko pozwala ustalić cele i znaleźć sposoby ich realizacji.

To właśnie dzięki dobrze wyznaczonym celom, moi klienci rozwiązali swoje problemy.

Często (90% przypadków) osoby które do mnie trafiły z konkretnym problemem, tylko pozornie przyszły z danym problemem. Był on najczęściej maską która ukrywała to z czym naprawdę boryka się klient.

Dlatego tak ważne jest kilka spotkań, aby dotrzeć do tego co naprawdę w nas siedzi.

Jeżeli boisz się takiej wizyty, nie jesteś przekonany do tej formy pracy, chciałem zachęcić Cię dając pierwszą sesję zupełnie za darmo.

Na niej postaram się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości co do sesji i do tego jak to wszystko będzie wyglądało.

Rozpoczniemy proces, po którym sam ocenisz czy chcesz ze mną pracować nad swoimi sprawami, czy jednak to nie dla Ciebie.

Zachęcam i zapraszam do umówienia się na bezpłatną sesję ze mną.

 Paweł Korczyk


"Jeśli skupiasz się wciąż na tym, czego chcesz, a utrzymujesz z dala to, czego się lękasz, to cele, jakiekolwiek by były, w końcu się zmaterializują i staną się rzeczywistością." Brian Tracy


 Spotkania coachingowe mogą być prowadzone również poprzez komunikator Skype (beactivepawel), telefonicznie lub przez internet. Wybierz dla Siebie najlepsze rozwiązanie!
Jeżeli jest


Jak w gabinecie rehabilitacji, osteopatii i masażu znalazł się coaching.

Na pierwszy rzut oka jest totalną abstrakcją, że w gabinecie o profilu rehabilitacyjnym znalazł się coaching ;)
Ale to tylko pozory...
Ilość klientów którzy przewinęli się przez gabinet Be Active przez ostatnie 5 lat swojej działalności (a nie wszystkich udało się niestety policzyć) wynosi ok 450/500.
Analizując to z czym przychodzą pacjenci Be Active do gabinetu, doszliśmy do jednoznacznej opinii, iż część z pacjentów gabinetu mogłaby być wyleczona z różnego rodzaju bólu kręgosłupa, szyi, okolic łopatek, bez ingerencji fizjoterapeuty.
Część bólu który odczuwali nasi pacjenci wynikała, albo z nie zamkniętych spraw, albo z chęci zmian, albo strachu co będzie jutro itd.

Stąd właśnie wziął się pomysł, aby bardziej kompleksowo podejść do pacjentów gabinetu Be Active.
Wiele naszych dolegliwości jest w naszych głowach. Czy nam się to podoba czy nie.
Chęć zmian, lęk przed nieznanym, brak pewności siebie, zbytnia skromność czy brak pomysłu na "jutro", potrafi zrobić spustoszenie w naszym organizmie.
I tak narodził się coaching, który w wybranych przypadkach pomaga ludziom poukładać sobie w głowach, w życiu, w firmie ( i przestaje boleć).

Tak! Wiele odczuwalnego w nas bólu pochodzi właśnie z nie uregulowanych spraw z którymi borykamy się na co dzień.

Nie jest to złoty środek na całe zło tego świata, nie rozwiąże wszystkich spraw. Ale na pewno potrafi ruszyć z miejsca. Zmienić punkt widzenia, zrobić krok który sposób zmieni nasze życie.

Wszystkie te osoby miały silne bóle odcinka lędźwiowego oraz szyi.
Po sesjach bóle zniknęły... Przypadek?

Osteopatia często wskazuje na problemy niekoniecznie pokazujące typowe bóle kręgosłupa, a bardziej natury umysłowej.

Zachęcam wszystkich do takich sesji z moim udziałem. Pozwalają nie tylko oczyścić umysł, ale naładować go odpowiednio.


Zapraszam - Paweł Korczyk


Czym jest Life Coaching?

Life Coaching to proces opierający się na rozmowach pomiędzy klientem a coachem, które pomagają osiągnąć klientowi oczekiwane rezultaty w życiu osobistym.

Spotkania coachingowe dają ogromną możliwość odkrywania potencjału klienta i przekraczania jego barier dzięki partnerskiej relacji między coachem a klientem.

Life Coaching zajmuje się życiem osobistym i jego aspektami: związkami, finansami, rodziną oraz każdym z obszarów, który  interesuje klienta.

- Jest alternatywą dla osób, które nie potrzebują terapii, ale chcą się rozwijać

Jeśli chcesz szybciej „iść do przodu”, jesteś w  okresie gwałtownych zmian, wątpliwości, chcesz się czegoś nauczyć albo przeciwnie - stoisz w miejscu i nie wiesz co dalej? - wtedy coaching jest bardzo dobrym sposobem wsparcia.

Aspekty poruszane na sesjach life coachingu to między innymi:

•         zarządzanie czasem, organizacja swojej pracy;

•         nieśmiałość, asertywność, pewność siebie;

•         relacje międzyludzkie, związki partnerskie, nawiązywanie relacji;

•         omówienie pomysłu na biznes;

•         zmiana przekonań, zmiana nawyków;

•         motywacja, osiągnięcie konkretnego celu, odnalezienie ścieżki życiowej;

•         emocje, uwalnianie destruktywnych emocji, praca ze stresem;

•         chorobliwa zazdrość;

•         stres przed egzaminem;

•         uzależnienia, (papierosy, czekolada i inne);

•         i wiele innych.

 "Żeby zmienić coś w swoim życiu, trzeba zmienić coś w swoim życiu..."

 

 Spotkania coachingowe mogą być prowadzone również poprzez komunikator Skype (beactivepawel), telefonicznie lub przez internet. Wybierz dla Siebie najlepsze rozwiązanie!
#rehabilitacjakrakow#zabiegiwyszczuplajace#odchudzanie#cellulit#zabiegispa#osteopatiakraków#fizjoterapeutakraków#leczeniebólu#bańkachińska#jędrneciało#zabieginaciało#drenażlimfatyczny#zabiegwyszczuplający#relaks#migreny#kobiety#rejestracjaonlinebeactive#rehabilitacjaiosteopatia#wskazaniadozabiegu#przebiegwizyty#metodyterapii#oosteopatii#masażespa#masażklasyczny#masażrelaksacyjny#drenażlimfatyczny#gorącekamienie#bańkachińska#BeActivepremiummasaż#zabiegispa#coaching#livecoaching#coachingdlarodziców#coachingkariery#naczympolegacoaching#czymróżnisięcoachingOdTerapii#PrzemyśleniaFizjoMamy#Itrymestrciąży#CennikBeActive#osteopatianaTak#ruchtozdrowie#doleglowościItrymestru#kregosłupWciąży#szkołaRodzenia#CoZtąBlizną#